Технологія Механічного Відвідника

Більшість ніжок для Hi-Fi компонентів позиціонується як ізолюючий пристрій. Однак, найшкідливіша механічна енергія генерується всередині аудіосхем та джерел живлення, спотворюючи музику та розмиваючи точність звуку.

Механічний відвідник - це технологія контролю мікровібрацій, заснована на прямому механічному зв'язку. Робота гармонайзерів, які використовують цю технологію, відбувається за рахунок поєднання матеріалів із різною твердістю. Конструкція спроектована так, щоб унеможливити безпосередній контакт між сталевими деталями – таким чином відбувається замикання мікровібрацій на керамічній кульці. Досягається подвійний ефект: миттєве розсіювання та відведення шкідливої енергії від компонента, а також часткове перетворення мікровібрацій на тепло.
Тепер шкідливі коливання, що генеруються у самих аудіопристроях (мотори, трансформатори, конденсатори…) не заважають крихкому аудіосигналу. Керамічна кулька забезпечує прямий механічний зв'язок і служить відвідником. Ваша система звучатиме природніше та реалістичніше. Музика стане більш живою та захоплюючою, зросте прозорість та детальність, завдяки розкриттю потенціалу вашого обладнання.

Bibliography
James F.Doyle: Wave Propagation in structures
Daniel J Inman: Engineering Vibration
@ 2023 TRIA AUDIO FOUNDATION
AUDIO FOUNDATION
T R I A
Варненська 27б
Одеса, Україна
+380933404207
HANDMADE IN UKRAINE