Про нас

Бренд TRIA заснований на багаторічному досвіді у сфері інженерної справи та промислового дизайну. Ми пропонуємо: аудіостійкі, стенди для акустичних систем, антивібраційні платформи та гармонайзери.


Наша головна мета – покращення звуку завдяки стійкам, на яких встановлене обладнання. Багаторазові аудіо тестування продукції TRIA у співпраці з аудіофілами та ентузіастами показали – не тільки клас самого пристрою, а й якість електрики та контроль вібрацій є найважливішими факторами для роботи аудіо. Нейтралізація впливу шкідливої кінетичної енергії підвищує рівень Hi-Fi системи, а найголовніше Ви наближаєтеся до початкового звучання композиції, яке замислювалося в студії.

Сукупність наукового підходу у проектуванні та орієнтація на дизайн є нашою унікальною особливістю. Цінова політика фірми характеризується гнучкістю, звичайна ціна допускає деякі модифікації, тому практично всі товари виготовляються на замовлення, є індивідуальними та не мають аналогів.


TRIA – це Аудіо Фундамент для будівництва Hi-Fi систем найвищої якості та гарантія безпеки для будь-яких аудіо пристроїв, навіть дуже важких. Отримані результати залишаться з Вами на багато років, незалежно від змін у поєднанні компонентів.


Зроблено в Україні.

Перейти на головну сторінку
@ 2023 TRIA AUDIO FOUNDATION
AUDIO FOUNDATION
T R I A
Варненська 27б
Одеса, Україна
+380933404207
HANDMADE IN UKRAINE