Ці стійки спроектовані та зроблені для того, щоб захищати від вібрацій та надійно утримувати компоненти з будь-якою вагою. Саме тому це жорстка повністю сталева конструкція із значною масою, що знижує частоту основного резонансу. X&Y можна використовувати без полиць під компоненти, встановлення пристроїв здійснюється на Slider Harmonizer-и, шипи або базові футери.

Поглинання вібрацій у стійці ґрунтується на перетворенні кінетичної енергії за рахунок переміщення частинок та тертя між ними (Технологія Демпфування Частинками). Згасання коливань найбільше схоже поведінка каменя кинутого в пісок, коли частинки піску негайно поглинають і розсіюють кінетичну енергію. Усі частини стійки заповнені полімерними гранулами. Синергія сталевої рами, наповнювача та оптимальне заповнення елементів розширює спектр частот мікровібрацій, що абсорбуються.

Конструкція стійок X&Y дозволяє замовити виріб з індивідуальними розмірами бази і колон, при цьому в майбутньому можна легко змінювати компонування.

Матеріали: конструкційна сталь, оброблена прецизійно нержавіюча сталь, полімерні гранули (наповнювач).
Застосування: CD транспорт та DAC, музичний сервер, вініловий програвач, підсилювач, будь-які аудіо пристрої
Розміри бази: Ш = 520мм, Г = 523мм або на вибір замовника
Відстань між рівнями: 200мм, 280мм, 350мм або на вибір замовника
Діаметр колон: 48.3мм
Версії: 1 рівень, 2 рівні, 3 рівні, 4 рівні
Максимальне навантаження: Y – 120 кг/рівень, X – 160 кг/рівень
Колір: чорний матовий, білий матовий, або на вибір замовника

Відмінні риси: повністю сталева жорстка конструкція, акустично прозорий дизайн, можливість використовувати пристрої зі значною вагою, опція замовлення стійки з індивідуальними розмірами бази та колон, проста зміна компонування стійки в процесі експлуатації, зроблена вручну

Комплектація: разом зі сталевою рамою поставляються – заглушки з нержавіючої сталі, шипи та підп'ятники з нержавіючої сталі; базові футери за кожен рівень; засипка з полімерних гранул у колони.
X&Y Стійки
@ 2023 TRIA AUDIO FOUNDATION
AUDIO FOUNDATION
T R I A
Варненська 27б
Одеса, Україна
+380933404207
HANDMADE IN UKRAINE