Технологія Демпфування Частинками

Під час розробки продукції компанія TRIA приділяє особливу увагу науково-технічному підходу. В результаті дослідження поширення вібрацій та резонансів у жорстких конструкціях, що не деформуються, була впроваджена Технологія Демпфування Частинками. Завданням цієї технології є розкриття можливостей аудіопристроїв завдяки абсорбції різноспрямованих коливань зовнішнього та внутрішнього походження.

Поглинання вібрацій засноване на перетворенні кінетичної енергії за рахунок переміщення частинок та тертя між ними. Згасання коливань найбільше схоже поведінка каменя кинутого в пісок, коли частинки піску негайно поглинають і розсіюють кінетичну енергію. Дослідження показали – тертя є основним механізмом демпфування частинками, особливо за високого коефіцієнта об'ємного заповнення.

Численні та експериментальні результати свідчать, що найкращого ефекту можна досягти при використанні конструкції з декількох камер для частинок.


Технологія Демпфування Частинками є однією з найефективніших у сфері пасивного придушення вібрацій через здатність частинок працювати в широкому діапазоні частот і витримувати тривалий термін служби.


Bibliography

Damping performance of particle dampers with different granular materials and their mixtures. Bhushan Prasad, Fabian Duvigneau, Daniel Juhre, Elmar Woschke

@ 2023 TRIA AUDIO FOUNDATION
AUDIO FOUNDATION
T R I A
Варненська 27б
Одеса, Україна
+380933404207
HANDMADE IN UKRAINE